Kelių dantų atstatymas

Keleto dantų dažniausiai netenkama ilgą laiką tinkamai nesirūpinant savo dantų higiena arba dėl kai kurių burnos ertmės ligų. Kurį laiką gyvenant be trūkstamų dantų, neišvengiamai prasideda dantų lankų deformacijos, sąkandžio bei žandikaulio kaulo problemos, tampa nepaprastai sunku kalbėti, valgyti, tenka atsisakyti kai kurių maisto produktų. Visų šių problemų atsikratysite pasirinkę dantų atkūrimą NEODENT implantais.

Kaip atkuriami prarasti dantys? Tam reikalingi vos 5 paprasti žingsniai:

 

  • Konsultacija. Pirmojo vizito metu, gydytojas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, išklausys Jūsų dantų praradimo istoriją, pasiteiraus apie lūkesčius ir papasakos apie dantų atkūrimo galimybes.

 

  • Diagnostika. Siekiant parengti tikslų gydymo planą, visuomet atliekami išsamūs tyrimai. Pagrindinis ir daugiausiai informacijos suteikiantis tyrimo metodas – rentgeno nuotrauka, leidžianti preciziškai tiksliai įvertinti esamą situaciją ir suplanuoti tolimesnio gydymo žingsnius. Jūs visuomet galite susipažinti su parengtu gydymo planu – aiškus žinojimas, kas Jūsų laukia, padės pasitikėti specialistu ir jaustis ramiai bei užtikrintai tiek iki procedūros, tiek jos metu.

 

  • Operacija. Implantavimo procedūra nesukelia jokio diskomforto, nes yra atliekama su vietine nejautra. Vienas implantas į trūkstamo danties vietą įsriegiamas vidutiniškai per 20 – 30 minučių. Po kurio laiko pritvirtinamos laikinųjų dantų karūnėlės arba tiltai.

 

  • Protezavimas. Laikinųjų dantų karūnėlės arba tiltai nuolatiniais dantimis pakeičiami prigijus implantams. Gijimo trukmė priklauso nuo individualios paciento situacijos ir pasirinktos gydymo metodikos. Pavyzdžiui, pasirinkus NEODENT implantus Acqua paviršiumi, protezuoti galima praėjus vos 6 – 8 savaitėms. Įprastai implantų prigijimas užtrunka 12 – 16 savaičių. Nuolatinių dantų protezai gaminami iš tvirtų ir patikimų medžiagų ir savo išvaizda bei savybėmis visiškai prilygsta natūraliems, gamtos sukurtiems dantims.

 

  • Profilaktika. Dantų priežiūra po implantavimo beveik niekuo nesiskiria nuo įprastinės burnos ertmės higienos. Svarbiausia, kad kasdien kruopščiai valytumėte savo dantis šepetėliu ir pasta, naudotumėte dantų siūlą bei skalavimo skystį ir reguliariai lankytumėtės pas gydytoją odontologą kontroliniams patikrinimams.

 

 


Vieno danties atstatymas

Kiekvienas burnos ertmėje esantis dantis atlieka svarbų vaidmenį. Nesvarbu, kaip ir kodėl netekote savo danties, implantavimas padės šią problemą išspręsti greitai ir visam laikui.

Skaityti daugiau

Kelių dantų atstatymas

Kelių dantų netekimas – ilgalaikis procesas. Pasitelkiant dantų implantus, galima ir vėl džiaugtis natūralia ir sveika šypsena.

Skaityti daugiau

Visų dantų atstatymas

Daugelio ar visų dantų trūkumas – dažna vyresnio amžiaus žmonių problema. Pasitelkiant modernias gydymo dantų implantais metodikas, galima ir vėl turėti visus dantis.

Skaityti daugiau

Susisiekite

Trinapolio g. 9D, Vilnius LT-08337