Vieno danties atstatymas

Danties netekimas – nepaprastai nemalonus netikėtumas. Tai gali nutikti dėl gerokai pažengusio ir visus danties audinius apėmusio ėduonies, dėl nesėkmingo danties gydymo kilusių komplikacijų ar patyrus traumą. Jeigu danties nebeįmanoma išgelbėti taikant terapinio gydymo metodus, vienintelis kelias – danties šalinimas.

Gyventi be danties, ypač, jeigu šis defektas – estetinėje zonoje, nepaprastai sudėtinga. Nuolat tramdoma šypsena ir nenutrūkstamas galvojimas, ar niekas nepastebėjo danties trūkumo, tampa tikru iššūkiu. Tačiau Jūs neprivalote susitaikyti su mintimi, jog teks gyventi su tarpu tarp dantų. Modernus ir patikimas sprendimas – dantų atkūrimas pasitelkiant NEODENT.

Kaip atkurti prarastą dantį? Vos 5 paprasti žingsniai, ir Jūs pamiršite, kad teko patirti šį nemalonų įvykį:

 

  • Konsultacija. Pirmojo vizito metu, gydytojas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, išklausys Jūsų danties praradimo istoriją, pasiteiraus apie lūkesčius ir papasakos apie danties atkūrimo galimybes.

 

  • Diagnostika. Siekiant parengti tikslų gydymo planą, visuomet atliekami išsamūs tyrimai. Pagrindinis ir daugiausiai informacijos suteikiantis tyrimo metodas – rentgeno nuotrauka, leidžianti preciziškai tiksliai įvertinti esamą situaciją ir suplanuoti tolimesnio gydymo žingsnius. Jūs visuomet galite susipažinti su parengtu gydymo planu – aiškus žinojimas, kas Jūsų laukia, padės pasitikėti specialistu ir jaustis ramiai bei užtikrintai tiek iki procedūros, tiek ir jos metu.

 

  • Operacija. Implantavimo procedūra nesukelia jokio diskomforto, nes yra atliekama su vietine nejautra. Implantas į trūkstamo danties vietą įsriegiamas vidutiniškai per 20 – 30 minučių.

 

Jeigu pacientas vis dar turi dantį, tačiau jį reikia pašalinti, nes šis dantis suniokotas traumos metu ar yra nebepataisomai sugedęs, galima pritaikyti vienmomentę implantaciją. Tai reiškia, kad to paties vizito metu atliekamas ir danties šalinimas, ir implantacija. Kai kuriais atvejais, jau tą pačią arba kitą dieną po procedūros, galima pritvirtinti laikinojo danties karūnėlę.

 

  • Protezavimas. Laikinojo danties karūnėlė nuolatiniu dantimi pakeičiama prigijus implantui. Gijimo trukmė priklauso nuo individualios paciento situacijos ir pasirinkto gydymo ypatumų. Pavyzdžiui, pasirinkus NEODENT implantus Acqua™ paviršiumi, protezuoti galima praėjus vos 6 – 8 savaitėms. Įprastai implanto prigijimas užtrunka 12 – 16 savaičių. Naujasis dantis idealiai priderinamas prie burnos ertmėje esančių dantų ir savo išvaizda bei savybėmis visiškai prilygsta natūraliam dančiui.

 

Profilaktika. Dantų priežiūra po implantavimo beveik niekuo nesiskiria nuo įprastinės burnos ertmės higienos. Svarbiausia, kad kasdien kruopščiai valytumėte savo dantis šepetėliu ir pasta, naudotumėte dantų siūlą bei skalavimo skystį ir reguliariai lankytumėtės pas gydytoją odontologą kontroliniams patikrinimams.


Vieno danties atstatymas

Kiekvienas burnos ertmėje esantis dantis atlieka svarbų vaidmenį. Nesvarbu, kaip ir kodėl netekote savo danties, implantavimas padės šią problemą išspręsti greitai ir visam laikui.

Skaityti daugiau

Kelių dantų atstatymas

Kelių dantų netekimas – ilgalaikis procesas. Pasitelkiant dantų implantus, galima ir vėl džiaugtis natūralia ir sveika šypsena.

Skaityti daugiau

Visų dantų atstatymas

Daugelio ar visų dantų trūkumas – dažna vyresnio amžiaus žmonių problema. Pasitelkiant modernias gydymo dantų implantais metodikas, galima ir vėl turėti visus dantis.

Skaityti daugiau

Susisiekite

Trinapolio g. 9D, Vilnius LT-08337