Daugumos ar visų dantų atstatymas

Daugumos ar visų dantų neturi dažnas senyvo amžiaus žmogus. Tai gali nutikti dėl periodonto ligų ar jų komplikacijų, įvairių lėtinių susirgimų ar ilgus metus trukusios netinkamos ir atsainios burnos ertmės higienos. Niekam ne paslaptis, kad dažniausiai tokiais atvejais gelbėjamasi išimamaisiais dantų protezais, tačiau šis sprendimas turi daugybę įvairių minusų: nuolat juntamas diskomfortas, kankina skausmas, sunkumai kalbant, valgant ar šypsantis.

Patikimas būdas, leidžiantis visam likusiam gyvenimui atsisveikinti su protezų keliamais nepatogumais – gydymas NEODENT dantų implantais. Pasitelkiant implantus, galima atkurti tiek apatinio, tiek viršutinio žandikaulio dantis.

Kaip atkuriami prarasti dantys? Tam reikalingi vos 5 paprasti žingsniai:

 

  • Konsultacija. Pirmojo vizito metu, gydytojas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, žandikaulio kaulo kiekį, pasiteiraus apie lūkesčius ir pristatys dantų atkūrimo galimybes.

 

  • Diagnostika. Siekiant parengti tikslų gydymo planą, visuomet atliekami išsamūs tyrimai. Pagrindinis ir daugiausiai informacijos suteikiantis tyrimo metodas – rentgeno nuotrauka, leidžianti preciziškai tiksliai įvertinti esamą situaciją ir suplanuoti tolimesnio gydymo žingsnius. Jūs visuomet galite susipažinti su parengtu gydymo planu – aiškus žinojimas, kas Jūsų laukia, padės pasitikėti specialistu ir jaustis ramiai bei užtikrintai tiek iki procedūros, tiek jos metu.

 

  • Operacija. Implantavimo procedūra nesukelia jokio diskomforto, nes yra atliekama su vietine nejautra. Vienas implantas į trūkstamo danties vietą įsriegiamas vidutiniškai per 20 – 30 minučių.

 

Jeigu reikia, prieš implantavimo procedūrą pašalinami burnos ertmėje dar likę nepatikimi paciento dantys, o tuomet į žandikaulio kaulą sriegiami implantai. Dažniausiai pilnam vieno žandikaulio atkūrimui pakanka vos 4 implantų. Tai – NeoArch gydymo metodika. Jeigu paciento viršutinio žandikaulio kaulas smarkiai sunykęs, galima sriegti ilguosius skruostikaulinius implantus, dar vadinamus zygomatiniais implantais.

NEODENT suteikia galimybę parinkti konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkamą gydymą ir atkurti dantis nepriklausomai nuo situacijos sudėtingumo ar paciento žandikaulio kaulo kiekio. Kai kuriais atvejais, iš karto po implantavimo, galima pritvirtinti laikinųjų dantų protezus.

 

  • Protezavimas. Laikinųjų dantų protezai nuolatiniais dantimis pakeičiami prigijus implantams. Gijimo trukmė priklauso nuo individualios paciento situacijos ir pasirinktos gydymo metodikos. Įprastai implantų prigijimas užtrunka 12 – 16 savaičių. Nuolatinių dantų protezai gaminami iš tvirtų ir patikimų medžiagų ir savo išvaizda bei savybėmis visiškai prilygsta natūraliems, gamtos sukurtiems dantims.

 

  • Profilaktika. Dantų priežiūra po implantavimo beveik niekuo nesiskiria nuo įprastinės burnos ertmės higienos. Svarbiausia, kad kasdien kruopščiai valytumėte savo dantis šepetėliu ir pasta, naudotumėte dantų siūlą bei skalavimo skystį ir reguliariai lankytumėtės pas gydytoją odontologą kontroliniams patikrinimams.

Vieno danties atstatymas

Kiekvienas burnos ertmėje esantis dantis atlieka svarbų vaidmenį. Nesvarbu, kaip ir kodėl netekote savo danties, implantavimas padės šią problemą išspręsti greitai ir visam laikui.

Skaityti daugiau

Kelių dantų atstatymas

Kelių dantų netekimas – ilgalaikis procesas. Pasitelkiant dantų implantus, galima ir vėl džiaugtis natūralia ir sveika šypsena.

Skaityti daugiau

Visų dantų atstatymas

Daugelio ar visų dantų trūkumas – dažna vyresnio amžiaus žmonių problema. Pasitelkiant modernias gydymo dantų implantais metodikas, galima ir vėl turėti visus dantis.

Skaityti daugiau

Susisiekite

Trinapolio g. 9D, Vilnius LT-08337