Kas yra danties implantas?

Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Implantais galima atkurti tiek vieną dantį, tiek ištisas dantų eiles ar prarastus abiejų žandikaulių dantis. Implantai gaminami iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, implantas chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.

Danties implantas žmogui pirmąkart įsriegtas dar 1967 m. Nuo tada implantologija pažengė tiek, kad šiais laikais dantų atstatymo implantais procedūra kasmet atliekama virš 10 milijonų žmonių visame pasaulyje. Jau 20 metų moderni implantologija gyvuoja ir Lietuvoje. Kasmet čia įsriegiama apie 50 tūkstančių dantų implantų.

Vienų populiariausių NEODENT implantų prigijimo tikimybė siekia net 99 %. Tokius aukštus prigijimo rodiklius lemia specialus implantų paviršius, kuris palengvina gijimo procesą, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi. Ilgaamžiškumą užtikrina ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat, implanto forma ir jungtis su dantų vainikėliu.

NEODENT kompanijos veiklos pagrindas – inovacijos, dėmesys pacientui ir nenutrūkstami moksliniai tyrimai. Išskirtinis dėmesys mokslui padėjo maksimaliai ištobulinti implantus ir protezavimo detales, todėl optimaliausias sprendimas nesunkiai parenkamas net ir sudėtingu atveju.

Didžiausi NEODENT laimėjimai – tai išskirtiniai implantų bruožai:

  • Šalto lydymo titanas. NEODENT implantai gaminami pagal specialią technologiją. Titanas yra ne lydomas, o apdirbamas šaltuoju būdu. Ši technologija leidžia maksimaliai pašalinti bet kokias priemaišas, tad visi implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano.
  • Plačios pasirinkimo galimybės. NEODENT implantai pasižymi plačiu pasirinkimo spektru. Tai leidžia parinkti kiekvienam konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkančius implantus ir atkurti dantis nepriklausomai nuo situacijos sudėtingumo ar paciento žandikaulio kaulo kiekio.
  • NeoPoros™ paviršius. Pasitelkiant specialią apdirbimo metodiką išgaunamas chemiškai aktyvus NeoPoros™ implanto paviršius leidžia ženkliai sutrumpinti implanto prigijimo laikotarpį.
  • Acqua™ paviršius. Tai – hidrofiliškas ir dar pažangesnis implanto paviršius, tapęs tikru odontologijos mokslo laimėjimu. Šis paviršius gijimo laikotarpį sutrumpina iki 3 – 4 savaičių. Įrodyta, kad taikant gydymą šiais implantais, pasitaiko kur kas mažiau komplikacijų. Be to, Acqua™ paviršius tampa išsigelbėjimu sergantiesiems diabetu, osteoporoze, rūkantiems, ar kitoms rizikos grupėms priklausantiems pacientams. Kiekvienas implantas iki pat įsriegimo laikomas specialaus skysčio pripildytame vakuume, tad implanto savybės išlieka visiškai nepakitusios iki pat implantavimo.
  • Išskirtinė implanto jungtis. NEODENT implanto-atramos jungtis pasižymi išskirtiniu ir analogų neturinčiu dizainu. Ši šešiakampė ir lengvai pozicionuojama jungtis sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų stabilumą ir apsaugotų nuo kraštinio kaulo patirpimo bei kitų komplikacijų.

 

 

Susisiekite

Trinapolio g. 9D, Vilnius LT-08337